شرایط مرجوع فرش تحویل گرفته شده

در بند حالت های ذیل حمل و نقل رایگان می باشد:

1- در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه تحویل قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است

2-اشکالات فنی در کالای خریداری شده

3-مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

کالای خریداری شده به شرط عدم استفاده توسط مشتری، و با تایید خدمات پس از فرش بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب تعویض خواهد شد. (در صورت استفاده شدن فرش توسط مشتری، یا عدم تایید ایراد مطرح شده توسط خریدار شامل این خدمات نخواهد شد)

در مورد بند 4 و 5 هزینه حمل و نقل با مشتری می باشد

4-انصراف از خرید

5-تعویض محصول خریداری شده

نکته:

این خدمات، اشکالات ناشی از استفاده نادرست مشتری مانند سوختگی، شستشوی نادرست، پارگی فرش و استفاده از مواد شوینده نامناسب را شامل نمی‏‏شود.

از هنگامی که واحد سفارشات کالا فرش مرجوعی را دریافت نماید، حداکثر ظرف مدت 72 ساعت مبلغ دریافتی به حساب مشتری واریز خواهد شد

تعویض پس از سفارش کالا

همچنین در مواردی که مشتری قصد تعویض محصول خریداری شده خود را داشته باشد، در صورتی که از کالای خریداری شده استفاده نشده باشد، می تواند کالای خود را با طرح و سایز دیگری جایگزین نماید. البته در چنین شرایطی هزینه حمل و نقل مجدد به عهده مشتری است.

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات گروه فرش خرید به شماره 111111111 اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 48 ساعت بعد از تحویل‏ به شرط عدم استفاده از محصول خریداری شده، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که بین مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده اختلافی وجود داشته باشد،

یا در صورت وجود مغایرت مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت

یا با سفارشی که در درخواست مشتری ثبت شده است،

امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش گروه فرش خرید اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

اشکالات فنی در کالای خریداری شده وجود دارد، چکار باید کرد؟

به دلیل اینکه در فرآیند خرید فرش ماشینی، مشتری به لمس کردن و دیدن فرش نیاز دارد، لذا گروه فرش خرید فرصت اعلام اشکالات ظاهری و فنی کالاهای فروخته شده را تا 48 ساعت پس از تحویل را برای خریداران محفوظ می داند.

کارشناسان خدمات پس از فروش گروه فرش خرید ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان گروه فرش خرید تأیید شود، فرش مرجوع می شود.

چگونه از سایت، خرید کنم؟

ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

هزینه های حمل و نقل به چه شکل است؟

هزینه های حمل نقل به شرح جدول زیر می باشد:

 

خرید آنلاین چگونه است؟

خرید آنلاین به صورت ……..