راهنمای خرید

راهنمای خرید اینترنتی از وب سایت فرش خرید

گروه فرش خرید در راستای تکریم و رضایت مندی مشتریان خود از خریدی آسوده و مطمئن، همواره تلاش کرده است با ایجاد شرایط آسان، امکان دستیابی به محصولات متنوع را برای تمامی علاقمندان فراهم نماید. در همین راستا نحوه خرید آنلاین این محصولات در سایت فرش خرید آمده است.

کاربر گرامی، شما می توانید برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت فرش خرید، از دو روش زیر استفاده کنید:

روش اول: پس از ورود به صفحه نخست سایت، در قسمت بالا، وارد بخش محصولات شده و از انواع کلکسیون ها و طرح های مختلف دیدن نمایید.

روش دوم: با استفاده از قسمت جستجو و فیلتر های مربوطه و انتخاب از طرحهای پیشنهادی

پس از انتخاب هر یک از روش های بالا، مراحل زیر را در پیش دارید:

اتمام سفارش: بعد از انتخاب طرح و مشخص کردن تعداد و رنگ و سایز با کلیک کردن بر روی گزینه (اضافه به کارت خرید) فرش و طرح مورد نظر خود را انتخاب و در پایان بر روی گزینه (اتمام سفارش) کلیک نمایید و وارد بخش تائید سفارش شوید.

تایید سفارش: در این مرحله می توانید با کلیک بر گزینه (ادامه خرید) مجددا به صفحه قبل برگشته و کالای جدیدی را به سفارش قبلی خود اضافه کنید و یا با کلیک بر روی گزینه (اتمام سفارش) به مرحله شناسایی کاربر رفته و نسبت به ثبت مشخصات خود در سامانه خرید گروه فرش خرید اقدام نمایید.

تعریف حساب کاربری

خریداران با ثبت اطلاعات درخواستی و دریافت حساب کاربری می تواند از مزایا تخفیف مجدد و دریافت اخبار جدید استفاده نماید لذا خریدار موظف است نام و نام خانوادگی حقیقی خود را در هنگام ثبت نام استفاده کند و نشانی محل حمل و سایر اطلاعات خود را درست کامل نماید و در غیر این صورت تمامی هزینه های ناشی از سهل انگاری بر عهدی خریدار خواهد بود

شناسایی کاربر: در صورتی که کاربران گرامی، قبلا سفارشی را در سامانه خرید ثبت کرده باشند، می توانند با استفاده از بخش (شناسایی توسط تلفن همراه) با وارد نمودن شماره تلفن همراه خود، از ورود اطلاعات مجدد خودداری کنند.

آدرس تحویل: در ادامه با کلیک بر روی گزینه (ثبت) وارد صفحه مشخصات تحویل گیرنده شده و چنانچه قصد تحویل فرش در آدرسی دیگری را دارید، آدرس و مشخصات فرد تحویل گیرنده جدید را وارد نمایید. در غیر این صورت با زدن تیک در بخش تحویل گیرنده، سیستم به صورت خودکار آدرس های وارده در بخش قبل را جا نمایی خواهد کرد. آدرس‏های استفاده شده در سفارش‏‏های شما برای استفاده در سفارش بعدی ذخیره می‏‏شوند. در این لحظه می توانید با کلیک بر گزینه (تائید) وارد بخش پرداخت شوید

پرداخت: در قسمت پرداخت علاوه بر صورت حساب، اطلاعات مشتری نیز نمایش داده خواهد شد و کاربر می تواند با تائید موارد مندرج در فاکتور و اطلاعات وارده، نسبت به پرداخت اقدام نماید.

همواره این نکته قابل توجه است که کاربران می‌بایست مراحل خرید را تا صدور فاکتور و پرداخت کامل مبلغ و دریافت کد رهگیری ادامه دهند.

پس از اتمام فرآیند خرید و صدور کد رهگیری برای کاربر، سفارش کالا ثبت نهایی شده و به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف آماده سازی کالا و پردازش قرار می‏‏گیرد.