ارسال و روش های پرداخت

تسویه و ارسال و روش های پرداخت محاسبه مبلغ

برای خریداران محترم ساکن تهران و کرج و ارسال فرش رایگان می باشد و به طبع برای خریداران امکان پراخت مبلغ در محل تحویل فرش ممکن است.

برای خریداران شهرهای تبریز و گرگان رشت و … که امکان تحویل در شهر خودشان را مهیا است خریداران محترم ساکن این شهرها می توانند فقط 10درصد مبلغ فاکتور را واریز کنند و مابقی فاکتور بعد از تحویل فرش پرداخت نمایند.

برای سایر خریداران به علت مهیا نشدند امکانات پرداخت در محل ارسال بار بعد از تسویه حساب کامل ارسال خواهد گرفت.

1- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، در صورتی که آدرس تحویل گیرنده سفارش آنها، یکی از شهرهای تحت پوشش باشد ، در محل به صورت نقدی یرداخت نمایند..

با وجود این، توصیه می شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏ تر انجام شود و هم بتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند  باشند.

2- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند.

شماره کارت برای واریز وجه نقد

6104-3378-5962-1839

بانک ملت –  بنام محمدباقر نجفی

3- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران فرش خرید می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏ شود.